Turkishbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

1982 yılına dayanan kuruluş hikâyesi ile 3 ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve İngiltere’de şubeleri bulunmaktadır. Yaklaşık 40 şubesi vardır. Türkiye’de ise 13 şubesi bulunmaktadır. Şubeleri artık sıklıkla görmeye başlar olduk. ATM sayısını da yükselttikleri için para çekme- para yatırma, havale/eft işlemlerinde zorluk çekilmemektedir. Çalışma saatleri diğer bankalarla benzerlik göstermektedir. 1 saatlik öğle yemek arası bulunmaktadır. Turkishbank Bankası’nın açılış saati, öğle arası, kapanış saati aşağıda ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Turkishbank Bankası Açılış Saati Kaçta Açılıyor

 Hafta içi: 09 00 – 12 30 13 30 – 17 30 Cumartesi Pazar: Kapalı

Bu süreler resmi tatil ve benzeri günlerde farklılık göstermektedir. Bu sebeple resmi tatil ve benzeri günlerde bilgi almak istediğinizde çağrı merkezlerine ulaşarak daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz. Diğer bankaların aksine Turkishbank Bankası çağrı merkezlerinde personelleriyle size hizmet vermektedirler. Telesekretere bağlanma derdinizi tuşlayarak anlatmaya çalışma gibi bir zorlukla karşılaşmıyorsunuz.

Sınırları aşmayı hedefleyen bir banka olmak kolay değil. Müşterilerine, çalışanlarına, hissedarlarına önem verdikleri için her türlü zorluğa katlanmaktadırlar. Eğer bir banka tercih etmek istiyorsanız Turkishbank Bankası her zaman sizin destekçiniz olacaktır. Sizin için güven duygusu ne kadar önemliyse onlar içinde ilk sırada yer aldığını unutmayın.

İtibarlarını zedelemek istemedikleri için her konuda sizinle iletişim halinde bulunacaklardır. Bu çok az yaşanan bir durum ama çağrı merkezindeki personellerle anlaşamadığınız durumlarda şubeleri ziyaret ederek çalışanlardan yardım isteyebilirsiniz.