Klasik Modanın Vazgeçilmez Ürünleri?

Her insanın gardırobunda olması gereken parçalar vardır. Bu ürünler bazen hayat kurtarıcı bile olabilir. Sadece kadınlar için değil erkekler için de geçerlidir. Peki nedir bu klasik modanın vazgeçilmez ürünleri?

Beyaz bir gömlek şıklığınıza şıklık katabilir.

Eğer dolabınızda yoksa hemen şimdi bir tane beyaz gömlek edinmenizi tavsiye ederiz. Yalnız gömlek seçiminde beden çok önemlidir. Gömlek düğmelerinizin arasından sutyeninizin belli olacağı şekilde dar, vücut şeklinize uymayacak ve bedeninize oturmayacak şekilde bol olmamalı.

Klasik Modanın Vazgeçilmez Ürünleri?  Skinny jeanle sportif bir enerji yayabilirsiniz.

Bir kot bir tişört modası hala geçmedi ve kolay kolay geçeceğe de benzemiyor. Skinny Jean giydikten sonra hemen üstünüze geçireceğiniz bir tişörtle harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Siyah düz bir elbise olmazsa olmazlarımızdandır.

İster bir davete giderken ister arkadaşlarınızla bir kafede kahvelerinizi yudumlarken üstünüzde olacak bu parça kolay ve pratik bir kombin yakalamanızı sağlar. Altına giyeceğiniz bir stiletto ile şık ya da altına giyeceğiniz bir spor ayakkabıyla sportif olabilirsiniz.

Deri ceketlerle ruhunuza asilik katın.

Motorcu tarzı olarak da bildiğimiz bu parça kombininiz hayal edemeyeceğiniz bir maskülenlik katıyor. Beyaz düz bir tişörtün üstüne giyebileceğiniz bu ceket en kolay kombinler arasına girer. Ama her giydiğinizde de şık ve tarz olmayı başarırsınız.

Deri ceket olur da kot ceket olmaz mı ?

Sokaklarda kot ceket görmeye başladığımız anlarda bilin ki ilkbahar gelmiştir. İlkbaharı müjdeleyen bu ceketler günlük elbiselerle, sıradan tişörtlerle çok rahat kombinlenebilir. Hatta saçınıza bağlayabileceğiniz renkli bir bandanayla harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kalem eteklerle feminenliğinizin dibine vurun.

Bedeninize uygun bir kalem etek kendinizi çok hoş ve zarif hissetmenizi sağlayabilir. Üstüne giyeceğiniz crop top bir üst ya da gömlek uçlarınızı birbirine bağlayacağınız kendinizin yaratacağı bir üstle kombinleyebilirsiniz.