Güvenilir Elektrik Hizmeti

15 yıllık tecrübesi ile hizmet sunan firmamız bir telefon kadar uzağınızda! Uzun zamandır sektörde var olan ve aktif olarak var olmaya devam eden firmamız, şuan için İstanbul’un belirli semtlerine hizmet vermektedir.

İstanbul içinde haftanın yedi günü hizmet alabileceğiniz firmamız işyeri veya evlerdeki elektrikle ilgili arızaları kısa sürede gidermektedir. Elektrik hattınız da bir problem mi var? Acil elektrikle ilgilenen tamir ustasına mı ihtiyacınız var? İletişim numaramızdan çağrı merkezimizi arayarak sorunlarınızı iletmeniz durumunda Maltepe yakınlarındaki evlere veya işyerlerine işinde uzman ustalarımızı yönlendiriyoruz. Haftanın her günü sabah 07:30 ile akşam 23:00 saatleri arasında ilettiğiniz her sorunda anında işinde son derece uzman ustalarımızı adresinize yönlendiriyoruz.

Tecrübeli ve profesyonel elektrikçi ustalarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli bir hizmet sunmayı planlayan firmamız; kabloların su alması, kablolarda oluşan hasarları, temassızlık veya kopukluk, kısa devre, sigorta ve priz arızaları, ampul tamirleri, şalter sorunları, bakım işlemleri sorunları ile ilgilenmektedir. Tüm sorunlarınız için uygun fiyatlar ile aktif bir şekilde hizmet veren firmamız aynı zamanda İstanbul Kartal içi arızalara da servis yapmaktadır.

Garanti bir hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, en yeni ve son teknoloji ile üretilmiş ekipmanları ve sistemleri kullanmaktadır. Elektrikle ilgili sorunlarınızı gidermenin yanı sıra geniş kapsamlı bir inceleme yaparak, olabilecek tüm sorunları öngörmekte ve ona göre bir tamir gerçekleştirmektedir. Tekrar aynı problemi yaşamama garantisi veren firmamız, İstanbul Pendik semtine de hizmet vermektedir.

Hizmet detaylarını öğrenmek için veya elektrikle ilgili problemlerini iletmek için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize gelen arıza sorunlarına kısa sürede müdahale edilerek, soruna profesyonel bir çözüm sunulacak ve gerekli bilgilendirme yapılarak arıza giderilecektir. Aklınıza takılan tüm sorunları 0 855 666 5 666 numaraları çağrı merkezi hattımıza iletebilirsiniz.

Comments

  • Turan

    Şubat 23, 2018 at 6:25 pm

    evimizin güvenliği çocuklarmızın güvenliği için güvenilir elektrik hizmeti almak gerek gerçekten en ufak elektrik kaçağı demek ölümle sonuçlanabilir bunu kimse istemez neden istesin ki

Comments are closed.