En İyi Etiket Sarıcı Hangisi?

Firmanız için daha iyi bir süreç teknoloji ile mümkün olmaktadır. Teknoloji kullanımında paralel olarak iş akışı da aynı oranda daha verimli olmaktadır. Daha verimli bir süreç için de etiket sarımı yapan işletmeler için ideal çözümler sunan etiket sarıcılar da büyük bir önem düzeyine sahip olup kullanım alanları da bir hayli artış göstermektedir. Makinenin gücünü hissetmeniz, performansından yararlanıp ve estetiği ile de büyülendiğiniz bir yapı olan etiket sarıcılar etiketleriniz hızlı bir şekilde sarıp zamandan ve maddiyattan da tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. İşletme için bu iki öğe çok büyük önem taşımaktadır. Bunun içinde bu iki öğeyi en ideal bir biçimde kullanmak için etiket sarıcılar sizlere büyük fayda sağlayacaktır.

Bu makine sayesine işletme giderleriniz daha da azalacaktır. Bir insan gücünün yerini bir makine aldığı için daha verimli bir sürece sahip olursunuz. Etiketler sarılırken bu cihazdan kaynaklanan herhangi bir sorun ile karşılaşma riski yoktur. Göbek çapını istediğiniz gibi ayarlayıp, manuel veya otomatik hız seçeneğini kullanabilirsiniz. 12 cm genişliğe kadar olan etiketler bu cihaz sayesinde kolay bir şekilde sarılacaktır. 26,40,50,76 gibi göbek çaplarına sahip olan makine tüm barkot okuyucular ile uyumlu bir yapıya sahip olmaktadır.

Sarım işlemleri sırasın da sarımlar gevşemeye uğrar ise etiketler sıkı bir şekilde sarılmayacaktır. Buda sarım işleminin verimini düşürecektir.T10 da bulunan ölçümler ile sürekli sarımlar sıkı bir şekilde yapılmaktadır. Bununla beraber otomatik hızlanma özelliği de büyük bir önem düzeyine sahip olmaktadır. Sarım işlemi otomatik olarak gerek duyduğu hızlara ulaşabilir ve bu sayede de daha performanslı bir iş ortaya çıkar. İleri veya geriye sarımlar bu makine ile mümkün olmaktadır. Servo motor sayesinde de yazıcı barkotları basarken sarımlar da yapılacaktır.

Bir cevap yazın