2016 İlkbahar / Yaz Erkek Modasında Ayakkabı Trendleri

Kışın soğuk günlerini geride bırakıp rengarenk ve canlı ilkbahar/yaz mevsimleriyle birlikte moda ve trendler değişmektedir. Değişen hava sıcaklığı ve doğayla birlikte moda ve trendler de artık daha canlı ve renkli.

Erkeklerin gardıroplarında en çok önem verdikleri aksesuar ayakkabılarıdır. 2016 moda trendlerine uygun kombinelerinde en önemli parça ayakkabılardır. Bu nedenle de erkekler kombinelerine uygun ayakkabı seçiminde oldukça seçicilerdir. Ayakkabının rahatlığının yanı sıra duruşu da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bilmeliyiz ki seçimler zevkimizi yansıtacaktır.

2016 Erkek Ayakkabı Modası

 2016 Erkek Ayakkabı Modası;

Ayakkabı, erkek modasında en önemli parçadır. Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi ayakkabılarda da aynı hızlı değişim söz konusu. 2016 yılındaki ayakkabı modellerindeki gibi klasik ve sporun bütünleştiği görülmektedir. İlkbahar ve yaz mevsimlerinin renkleriyle, sıradan klasik ve tek tip ayakkabılar yerine yeni sezon erkek tasarımlarında ayakkabılar artık çok daha marjinal, spor ve şık.

2016 İlkbahar/Yaz Sezon Erkek Ayakkabı Modelleri;

2016 İlkbahar/Yaz sezonunda erkekler için bağcıklı/bağcıksız trend modeller mevcut. Sıcak havalarda en çok tercih edilecek rugan, açma deri, baskılı/desenli deri, nubuk deri ayak sağlığınız ve konforu için birebir. Bunun yanı sıra eva tabanlı model erkek ayakkabıları da yerini almakta. Geçen yıl olduğu gibi Oxford model ayakkabılar da yine bu sezon oldukça revaçta.

Şıklığınıza şıklık katacak ve kombinelerinizle bütünleşecek bu parçalar sizin vazgeçemediğiniz modeller arasına girecektir. her türlü kombine uyumlu oluşu size kurtarıcı parça olduğunu ispatlayacak adeta. Modacıların da tavsiye ettiği kısa paçalı slimfit model pantolonlarla da oldukça göz alıcı olacaktır. Her kombinin altında farklı tarzda duracak 2016 ilkbahar/yaz erkek modası ayakkabı trendleri sayesinde çok rahat edeceksiniz. Casual sneakersler da spor tarzda giyinmeyi severler için vazgeçilmezler listesinde olacak.

Comments

  • Kadir Sincar

    Şubat 14, 2018 at 5:56 pm

    2016 geride kaldı ama 2018 yaz modası çok hoş bir erkek olarak bu modayı nasıl takip edicem bilmiyorum gerçekten güzel modeller geliyor.

Comments are closed.